| Bimo34 a întrebat:

MI-am facut de curand un server de Counter-strike 1.6 cu modul zombie dar nu intra nimeni.Stiti unde pot sa imi fac reclama?(PS:Adresa IP a serverului este: 192.168.1.2:27015 intrati daca vreti)

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Poti sa ii faci reclama pe facebook sau sa intri cu numele serverului pe alte servere(chiar daca iti poti lua ban). Oricum nu mai merge cs-ul, prea multi s-au lasat de acest joc vechi! Si eu ma numar printre ei.Multa bafta cu serverul si ai grija pe cine bagi admin ca din cauza adminilor care se cred prea sefi am renuntat la acest joc!

| Bimo34 explică (pentru siriusblack98):

Am incercat si pe facebook si pe alt server(era sa imi iau ban permanent)dar tot nu intra nimeni. Oricum multumesc pentru raspuns!

| Bimo34 explică:

Vaaaa rog sa intrati! Sunt disperat dupa playeri