| cipriancip a întrebat:

Buna mi-am instalat farming simulator 2009 si nu imi merge am descarcat mai multe si la fel.Dau funda la care imi da un link sa descarc jocul ca sa-mi mearga

Răspuns Câştigător
| andreydanyel99 a răspuns:

Din partea mea stergel si descarcati farming simulator 2011 e tare sa joci mai ales multiplayer acolo sunt si sv romanesti etc etc incearca si daca tie iti place 2009 incearca sa copii crakul sau s scrii cd-key corect ca si mie mi s-a intamplat cand l-am avut

| cipriancip explică (pentru andreydanyel99):

Dar tu il ai cumparat sau e descarcat de pe net

1 răspuns: