| DD12 a întrebat:

Mi-am instalat Gta Sa.
Intru in el imi apare video de inceput toate bune si frumoase si cand sa imi intre acel meniu cu,, start game",,, options" etc.
imi da erare cu don't sent si send error report...
Jocul l-am mai avut si a functionat perfect... Am intrat in my Documents in gta sa dar nu am cfg.file.
Funda

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Cred ca problema este de la crack.
Scoate altul de pe net (search pe google "crack gta san andreas download").
(in caz ca nu stii sa pui crack---crack-ul are aceeasi iconita cu cea a jocului -permite citirea jocurilor neoriginale- iar in cazul acesta va avea iconita gta-ului San Andreas.Deci copii acea iconita si ii dai paste in folderul jocului -dupa care dai "yess to all"/"copy and replace")

Baftawinking

| DD12 explică:

Nu merge...am scos deja 3 crack-uri si nici unu...