| DJpaul a întrebat:

Va rog ajutati-ma va rog am instalat gta san andreas si am intrat pe el mergea bine chiar foarte bine si am instalat sa-mp l-am instalat bine si am cautat un servar am intrat si mi-a aparut alb ecranu dupa aia o intrat in START GAME options si quit game. Ii dau Start game, new game si intra. Cand se incarca imi apare ceva cu report crash sau close, cum e imaginea cu don't send.(asemanatoare) ii dau report crash si ma scoate... incerc din nou si face la fel; am reinstalat jocul, am reinstalat SAMP-ul si tot nu merge, pe oricare server. VA ROG ajutati-ma FUNDITA

Răspuns Câştigător
| xxxtzogo1xxx a răspuns:

Pai sa iti spun faza cu ecranu alb si mie mi-a aparut se poate din cauza ca nu ai cracku al bun ia-ti alt crack pentru joc ala cu crash tot de la ala e sau e de la server Funda?

1 răspuns:
| DJpaul explică:

Yati alt gta de pe net si o sa fie bine