| Hunter99 a întrebat:

mi-am instalat World Of Warcraft si imi cere numele de utilizator, care stiu ca este adresa de email dar nu imi incap doar 16 caractere adica imi incape adresa si nu imi mai incape @yahoo.com sper ca intelegeti ce vreau sa spun.
Si doar cu tot contul ma pot autentifica.Imi spuneti si mie care este problema va rog frumos?

1 răspuns:
| DarksidersFTW a răspuns:

Nu inecerca sa faci nimic ca trebuie sa platesti. Depinde ce WoW ai downladat sa iti pot da server privat sa joci gratis... Pentru Wrath of the Lich King 3.3.5a http://eternal-wow.com/, pentru Cataclysm 4.3.4 wow freakz