| anonim_4396 a întrebat:

am o problema la facebook. cand vreau ca sa sterg un email imi apare ca : Aceasta adresa de email este bazata pe numele tau de utilizator... Cum fac ca sa o sterg? p.s : din cauza asta nu ma lasa sa sterg adresa de email...

1 răspuns:
| oldbluegrumpyman a răspuns:

Facebook-ul nu te lasa sa ai cont la ei fara adresa de mail. Eventual iti faci alta adresa de mail, intri pe fb la setari si setezi mail-ul nou ca adresa de mail principala si dupa aceea poti sterge mail-ul vechi.