| Nrc08 a întrebat:

Buna mi-am luat jocul Alice Madness Returns si cand intru in joc imi cere emailu si parola.il scriu si " key " ce sa ma fac? ca am cautat peste tto si nu merge? nu stiti voi de undeva de unde s ail iau si sa nu imi ceara prostii din astea? ca rog mult ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| JohnnyFox a răspuns:

Http://redskullz.webnode.com/games-jocuri-2/productscbm_256911/10/ Uite-l aici cu tot cu instructiuni de instalare si alte jocuri tari! Funda plzzz

1 răspuns:
| JohnnyFox a răspuns:

Http://redskullz.webnode.com/games-jocuri-2/productscbm_256911/10/ Uite-l aici cu alte jocuri tari! Funda te rooog