| Inghetata123 a întrebat:

De curand mi-am instalat jocul Alice Madness Returns si cand vreau sa intru imi apare emblema de la SkidRow de unde este dupa imi dispare, dar nu imi intra. De ce? Aveti idee? Am facut tot ce trebuie, l-am reinstalat si dezinstalat si nimic. La verisoara mea merge.
PS: Calculatorul meu indeplineste cerintele pe care le cere jocul si am doar cateva zile de cand mi-am instalat windows-ul ( windows 7 )

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu stiu cum l-ai instalat tu dar uite aici o instalare
http://www.gratisjuegos.org/......os-dll-mu/

| Inghetata123 explică (pentru neluL):

Mda, sigur inteleg

| neluL a răspuns (pentru Inghetata123):

In romana http://tiny.cc/b8bqyw

| Inghetata123 explică (pentru neluL):

Nu imi apar imaginile

| neluL a răspuns (pentru Inghetata123):

La ce imagini te referi? La ISO imaginea jocului?

| Inghetata123 explică (pentru neluL):

La toate

| Inghetata123 explică (pentru Inghetata123):

Si de unde il descarc?

| neluL a răspuns (pentru Inghetata123):

Lasa-mi un mesaj privat pentru ca nu se pot posta pe site linkuri care incurajeaza pirateria.

| Inghetata123 explică (pentru neluL):

Da-mi id-ul tau intr-un mesaj

| neluL a răspuns (pentru Inghetata123):

Nu folosesc YM sau alte chaturi online, de aceea ti-am trimis pm.