| Alexx7721 a întrebat:

Buna mi-am luat un samsung gt-s5230 si nu merge sa intru pe youtube am internet pe el tot ce trebuie dar nu stiu ce setari sa ii fac + setarile de pe orange ceva acolo in redare media VOD trebuie facut

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Faptul ca nu iti merge youtube pe telefon nu are legatura cu setarile la internet.mai intai telefonul trebuie sa suporte si sa ai flash player, doar asa poate rula youtube, ai putea sa incerci sa downloadezi opera cred ca are flash player incorporat happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat