| Laxx a întrebat:

Miam facut un chanell pe youtube cu tutoriale si difetite filmulete despre Minecraft... o iau mai mult ca pe un hobby dar vreau sa vad ce parere aveti PLUS ca daca va place nu uitati sa ma ajutati so voi cu un like subscribe (cine vrea)

Multumesc

Link http://www.youtube.com/user/r3as00n?feature=mhee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi funda pls e normal ca cel ce raspunde sa fie rasplatitlaughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo! Respect vorba lui Mikey Hash comunitatea de pe internet a ajuns mai mare decat a televiziuni aplauzele mele am sa iti fac reclama in grupul meu de pe facebook.Bafta cu videourile.My respects!

| Laxx explică (pentru anonim_4396):

Imi poti da grupul tau te rog?happy