| Andreipredator a întrebat:

nu ma pricep prea bine la calculatoare, dar credeti ca aceste componente sunt compatibile intre ele si carcasa mildetower delux mg760(bmw)?
Placa de baza ASUS M5A99X EVO R2.0; Procesor AMD FX-8320 3.5GHz; Placa video ASUS Radeon R9 270X DirectCU II Top 2GB DDR5 256-bit; Sursa Corsair VS Series VS650.Si daca da merge bf4 la max settings (1920x1080)?

Răspuns Câştigător
| RoBoT93 a răspuns:

Sunt compatibile si sigur iti va merge orice joc creat pana pe 29 iunie 2014 ( azi ) daca ai 8 GB Ram pe el happy

O sa dai ceva banuti pe ele big grin
Succes

| Andreipredator explică (pentru RoBoT93):

Multumesc! m-am gandit la 8GB ram Kingston hiper x