| CastiCuMicrofon a întrebat:

NU stiti niste jocuri frumoase care se pot juca la joystick, cu batai sau ceva, dar sa se poata juca si online.

Accept si jocuri care nu sunt online, dar cine imi da jocuri online, are sanse mai mare la FUNDA

PS: nu vreau jocuri cu masini, stiu ca se pot juca la joystick.

Răspuns Câştigător
| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a răspuns:

Incearca GTA san andreas (pentru multiplayer scrie pe net SAMP) sau CS (in meniu dai la console copii un server de pe net si il copii acolo +se poate cu copy si paste) sau gta vice city (VC:MP)