| CastiCuMicrofon a întrebat:

NU stiti niste jocuri frumoase care se pot juca la joystick, cu batai sau ceva, dar sa se poata juca si online.
Accept si jocuri care nu sunt online, dar cine imi da jocuri online, are sanse mai mare la FUNDAbig grin
PS: nu vreau jocuri cu masini, stiu ca se pot juca la joystick.

Răspuns Câştigător
| JucatorDeMinecraft a răspuns:

Pai este Tekken, sonic care nu este online si mai este online Call of Duty black ops cod 4 cod 5 cod mw2 si asa mai departe.Si cel mai tare este minecraft xbox 360 edition, daca ai xbox360
PS:COD inseamna Call Of Duty