| Sweety25 a întrebat:

Nu stiti niste site-uri in care editezi poze si la sfarsit ai un cod pe care il pui la un comentariu pe un alt site!
Dar in afara de astea: Glitter Fly,piZap,glitter graphics, blingee, glitterfy.
Va multumesc:*

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Editeaza poza in ce program vrei tu, apoi o salvezi in pc, incarca poza aici http://imgur.com/ si apoi copiaza al treilea script unde scrie HTML Image (websites & blogs), posteaza-l unde vrei sa-ti apara poza in comentarii.
Bafta!