| sergiu131313 a întrebat:

Buna nu stiu ce sa ma fac apas pe un joc(metin exodus)si imi da ecranul negru ajutati-ma va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Sunt 2 motive din ce cauza iti apare ecranul negru.
1 Nu ai instalat driverul ca sa iti mearga jocuri 3D si grafica si trebuie sa instalezi sa mearga foarte bine.
2 Nu ai o viteza la pc prea mare si merge mult prea lent.

| sergiu131313 explică (pentru Mihail2020):

SI acuma ce sa fac terog ajuta-ma

| sergiu131313 explică (pentru Mihail2020):

Ajuta-ma terog ca nu stiu ce sa fac

3 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Te-am ajutat cum sa rezolvi situatia ai facut acest lucruri.
Instalezi Driverul la calculator.
Dupa ce ai instalat sau era instalat nu trebuie sa iti mai apara ecranul negru.
Ori ai un virus in sistem daca si iti apare ecranul negru cand iti deschizi calculatorul in functie de problema pe care o ai in calculator?