| cristinaqwe a întrebat:

nu stiu de ce tocmai ce mi-am reinstalat windowsul.
Mi se blocheaza pcul la jocurile cu o grafica mai buna...
Pcul meu :
-memorie :1Gb Ram;
-procesor Intel pentium dual CPU 1.60Ghz
Cand deschid de exemplu lord of the rings imi merge vreo 5-10 min dupa se blocheaza ecranul, nu se misca deloc...

1 răspuns:
| Fizy93 a răspuns:

Nu prea mi-ai dat multe detalii. Daca nu raspunde nici la comanda Ctrl+Alt+Delete inseamna ca ai ceva virusi sau Hard-disk-ul nu are legatura buna cu procesorul, iar daca raspunde la comanda mai mult ca sigur e ceva eroare de compatibilitate, sau nu e jocul original... nu stiu sigur >big grin