| bakasura a întrebat:

De ceva vreme am cumparat o placa video noua (ATI Radeon HD 5450) si jocurile merg bine nu mai am lag ca inainte am cel putin 50 fps pe ori ce joc. Problema este blocatul ecranului sau a pc-ului nu stiu care este nu imi dau seama, se blocheaza imaginea nu se mai misca cursorul (CTRL+ALT+DELL) nu merge nimic nu merge si trebuie sa dau restart la PC, asta se intampla doar la cele online dar nu toate doar cateva din ele da doar la cele online si se blocheaza doar la LOADING SCREEN in timpul jocului nu este nicio problema doar la incarcarea jocului. MULTUMESC ANTICIPAT PENTR AJUTOR. Detalii despre PC:
Placa video : ATI Radeon HD 5450
Procesor : Intel Pentium Dual Core 3, 2 Ghz
Placa de Baza: G41T-M7

6 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Daca sunt piratate probabil asta sa fie problema.

| bakasura explică (pentru Hitback):

Sunt jocuri online nu sunt piratate sunt luate dupa server.

| Hitback a răspuns (pentru bakasura):

Si alea crezi ca nu sunt piratate?

| bakasura explică (pentru Hitback):

Copile alea sunt jocuri puse legal pe site ca (League of legend, Metin2, Vindictus, si jocul la care se intampla problema mea SMITE ) ASTE SUNT JOCURI PUSE LEGAL PE NET NU SUNT PIRATATE.

| Hitback a răspuns (pentru bakasura):

Schimba driverul de la placa video.

| bakasura explică (pentru Hitback):

Am ultima versiune de driver la placa video.