| razvi250 a întrebat:

Placa asta este buna pentru gaming? Sau merge fara nici o sacadare gta v? http://www.pcgarage.ro/......3-128-bit/

1 răspuns:
| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

E foarte slaba placa.GTA 5 poate va merge, nu se stie, pentru ca e un joc foarte bine pus la punct, dar iti va merge foarte prost. Acum depinde si ce ai in restul calculatorului... eu iti recomand ceva SH, placa aia costa 330 lei, la 330 lei iti poti lua o placa destul de decenta care duce gta 5 la detalii medii - inalte.Iti recomand 5770 de la amd, nu depaseste de 250-300 de lei.