| TheQuestioner a întrebat:

poate unii stiti, poate unii nu, pe 21 octombrie se lanseaza in Europa expansion pack-ul The sims 3 pets Limted Edition, acesta include si un pet store, dupa aceea o sa apara si versiunea normala The sims 3 pets, am incercat sa ii dau preorder dar nu apare tara noastra pe nicaieri in liste, si ma intrebam daca voi stiti cumva daca, nu stiu, vreun magazin o sa distribuie in Romania editia limitata, cum ar fi Diverta, o sa distibuie? Va rog fara mesaje de genu e o porcarie jocul sau cine stie ce alt mesaj.

1 răspuns:
| Brate125 a răspuns:

Http://store.steampowered.com/app/47930/ Poti sa il iei de pe steam.