| unconnected a întrebat:

POt sa-mi schimb numele de utilizator de pe conquiztador? Contul il am de vreo cativa ani, si deja numele ales de mine atunci mi se pare penibil.Nu as vrea nici sa renunt la cont pentru ca am multe jocuri.

7 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Pentru schimbarea numelui de utilizator poţi cere unui moderator pe chat-ul principal să te marcheze pentru modificare de nume. După marcare, vei fi rugat să te reconectezi.

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Imi pare rau dar nu poti asa iti va ramane pentru ca si eu voiam sa mi-l schimb dar nu se poate.Pa pa!

| Eudaimonia a răspuns:

Nu poti sa iti schimbi numele de aceea e bine sa ti-l alegi bine la inceput