| CosmynutzuCosmyn a întrebat:

Buna prieteni TPU, as vrea sa ma mai joc niste jocuri, dar m-am plictisit de toate, pareri despre ce jocuri as putea juca pe facebook?

Răspuns Câştigător
| TrolFrezze a răspuns:

Incearca Dungeon Rampage frumos joculetu.

3 răspunsuri:
| DumpyDuck a răspuns:

Eu si prietenii mei de acolo le jucam majoritatea pe acestea: Happy Pets, Ninja Saga, Happy Aquarium, FarmVille, FrontierVille, CityVille, It Girl, Zoo World, Sorority Life, Zombie Lane si multe altele. Funda? ^-^

| CosmynutzuCosmyn explică (pentru DumpyDuck):

As vrea sa-ti dau funda dar mai raspunde-mi o data ca am dat altcuiva din greseala, se blocase pc-ul si am vrut sa-ti dau tie, dar am dat altcuiva.

| DumpyDuck a răspuns (pentru CosmynutzuCosmyn):

Eu si prietenii mei de acolo le jucam majoritatea pe acestea: Happy Pets, Ninja Saga, Happy Aquarium, FarmVille, FrontierVille, CityVille, It Girl, Zoo World, Sorority Life, Zombie Lane si multe altele. Funda? ^-^