| Gamingx61 a întrebat:

Sal TPU,
Eu și niște prieteni de-ai mei jucam League of Legends de 2 ani, dar ne-am cam plictisit sa jucam numai un joc. Mai jucam si altele cum ar fi SC2, Minecraft, MW3 dar am vrea sa jucăm si altceva.
Știți niste jocuri care le-am putea juca?

Răspuns Câştigător
| BestLife a răspuns:

Pai mai sunt cateva jocuri cum ar fi: WoW (World of Warcraft),WoT (World of Tanks,TF,Alan Wake,Mass Effect,Test Drive Ferrari,Max Payne,Dirt Showdown,Darksiders,Resident Evil,Diablo,HON,Starcraft,Bioshock Infinite,Tomb Raider,Hogun: Total War,Dead Space, Battlefield, The Witcher, Portal2, Batman, Skyrim, Mafia 2, Starcraft 2, Arcania, A Gothic Tale, Brink. Sunt o multimea de jocuri din care poti alege, doar poti cauta pe internet, si poate gasesti ceva ce-ti place.