| love10andra a întrebat:

Puteti sa imi dati niste titluri de jocuri unde pot sa-mi fac cont GRATIS si acele jocuri sa fie pentru fete! Nu vreau jocuri cu Barbie sau Dess Up! Vreau cateva titluri in afara de:Clopotel, Farmerama, Zoo Mumba, Lady Popular! Cel care imi da cele mai multe tipuri de jocuri pe care pot sa-mi fac cont Gratis primeste Funda+Vot!

4 răspunsuri:
| Ariici a răspuns:

Friv - www.friv.com.Nu trebuie sa iti faci cont. Funda?:*

| love10andra explică (pentru Ariici):

Sorry dar nu-ti dau funda Ariici pentru ca eu vreau sa imi fac cont!

| Ariici a răspuns (pentru love10andra):

Ok laughing ma mai gandesc si iti mai zic laughing

| Ariici a răspuns:

IMVU e foarte fain. Ti.l recomand. Ar mai fi si Star Doll, Sims ( 1, 2).