| Unofficial a întrebat:

Puteti sa imi recomandati niste jocuri video online? Horror, actiune etc...
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îţi recomand Outlast.

| Unofficial explică (pentru OnuOnulică):

Mersiindar altu', ca am vazut gameplay-ul la asta si il mai joc degeaba. happy

| dAnnYx a răspuns:

Eu joc un joc super, League of Legends, sunt si fete pe acolo. Sunt o gramada de caractere si feminine si masculine, poti sa faci meciuri 1 vs 1, 2 vs 2, 3 vs 3, 4 vs 4, 5 vs 5. Iti iei un erou(sau mai multi), si inveti sa-l joci bine, sa stii cand si cum sa dai cu magiile si rupi tot. Daca vrei sa-ti faci cont, intra aici: http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4fccbfa0eb48e307965971