| mamoricica4934 a întrebat:

puteti sa imi ziceti va rog daca GTA 4 imi va merge pe Laptop Presario CQ62 Notebook:
Ram:2GB
Intel(r)Celeron
Windows 7

5 răspunsuri:
| relax22 a răspuns:

Nu ai nici o sansa cu procesoru ala (3gb ram ar fi bine) ti-ar trebui o placa video ninvidia g-forge 9000.si, sau ATI minim 512mb

| JohnnyDepp a răspuns:

De cat e procesoru?

| Robeert98 a răspuns:

Salut! Sa nu faci prostia sa iti iei jocuri cu foarte multe cerinte gen GTA IV, pentru ca un laptop nu este facut pentru a suporta jocurile. Am avut un prieten, tot asa, si-a pus multe jocuri slabe si i s-a stricat laptop-ul. Deci iti sugerez, daca nu ai un PC, sa iti cumperi unul, iar daca ai ia-ti GTA IV pe PC. Este cea mai buna solutie. Sper ca ti-am fost de foloswinking

| theboss11 a răspuns:

Laptopu este destul de bun cred ca da da trebuie sa stiu sa il instalezi (e destul de greu...)

| YoshiJiro a răspuns:

Daca ai dual core s-ar putea daca nu ai nu merge