| stefanboghean98 a întrebat:

recent mi-am facut un chanal de youtube si am postat un video ( chanal : https://www.youtube.com/channel/UCva3tNPJvTVff2vo8hfoIBA ). As vrea sa stiu daca videoclipului ii merg reclamele, putei verifica pentru mine asta va rog? P.S. : daca tot va uitati da-ti si un subscribe si like.

1 răspuns:
| Cartof69 a răspuns:

Pai, din cate stiu la toate video-urile merg reclamele, nu e ceva ce poti tu sa schimbi... daca nu mai vrei reclame la niciun video iti poti lua AdBlock, dar la video-urile proprii nu cred ca poti elimina acele reclame...