| paul55 a întrebat:

Ma numesc Edz G4E!

Eu am un cont de youtube de gaming, am inceput sa postez din 20 martie 2014, ( cam 1 luna jum. am fost plecat si nu am putur posta vara asta) si am 9 abonati. Nu stiu de ce, am asa putini, deoarece eu fac clipurile HD adica 720p si au in jur de 18 min.

Postez un clip dupa ce a trecut o zi de la clipul pe care l-am postat. Eu zic ca fac totul OK, dar nu prea am abonati, si jocurile la care am serii deschise chiar STIU SA JOC!

Asa ca v-as ruga sa treceti pe la mine cu un subscribe, comment daca vreti sa imi spune-ti ceva si un like daca apreciati.

Daca imi dati macar subscribe, v-as fi recunoscator!

Canalul: https://www.youtube.com/channel/UCvsVqC96VuWPxRL4AF-kKSA

4 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Unele videoclipuri sunt faine altele plictisitoare de mai aveam putin si adormeam si nu mai fa samp,nu inteleg ce vedeti la el, grafica naspa, engine naspa, storyline mediocru, caractere neamuzante.Anyway ai un sub

| paul55 explică (pentru TechGuyTpu):

Pai nu am inceput o serie de samp, am facut un fel de prezentare la el, nici mie nu imi prea place dar m-a rugat un prieten sa postez clipu ala si ce clipuri sunt plictisitoare? Sa stiu pe care sa le schimb si pe care nu

| alekskivil a răspuns:

Nu ai abonati pentru ca nu faci nimic nou daca ai face niste lucruri mai noi, adica tot lucruri vechi dar sa le dai alt farmec.

| paul55 explică (pentru alekskivil):

Pai nu prea am un calculator "perfect" ca sa joc jocuri mai noi, dar ok, da cum sa le dau alt farmec?