| Alexandru41848 a întrebat:

Buna seara/ziua/dimineata, am o problema, vreau si eu sa joc fortnite pe geforce now doar ca da eroare "your system doesn't meet the minimum requirements for streaming geforce now", how can i fix?", eu nu inteleg deloc, parca era o platforma pentru a te juca fortnite pe low pc nu sa dea erori. Din contra, pe telefon merge chiar perfect, va rog ajutati-ma, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pai era dar sunt niste cerinte minime si pentru ea. Nu merge chiar pe orice rasnita.

1 răspuns:
| Alexandru41848 explică:

Vreau sa ma si corectez... ignorati "how can i fix", deoarece am dat copy de pe Youtube...