| TIonutz a întrebat:

Recent mi-am descarcat PES 2013 demo. L-am instalat si cand am dat sa-l deschid imi apare mesajul acesta:
"Warning :
Your computer does not meet the Minimum System Requirements to run this software.
As result, you may experience errors during operation.
Your video card does not meet the required specifications. (GPU:VRAM 128 mb).
Unable to implement settings due to insufficient computer specifications."

Si sub imi apare ignore abort sau retry.
Eu am laptop si pana acum orice joc aparut si in 2012 mi-a mers perfect. Laptopul are 4GB ram, placa video GeForce gt 520mx 1GB Vram, procesor Intel core i7, windows 7 x64. Daca dau ignore la aceasta problema imi porneste jocul insa daca dau la Match imi inchide jocul si daca dau la Copa Santander Libertadones nu se intampla nimic.
Va rog ajutati-ma! Va dau funda!

Răspuns Câştigător
| Dutzu18 a răspuns:

Nu a aparaut pes 2013 demo pentru pc doar pentru xbox 360 si ps3

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleazal...

| TIonutz explică:

L-am reinstalat si tot asa imi apare.