| jonu a întrebat:

Salut baieti.Am o problema la Test Drive Unlimited 2, cand vreau sa intru in joc imi spune "Your system does not meet the minimum requirments.
Not enought system memory! Minimum Requirements : 2GB" iar pe google spunea minim 1 GB am verificat si cu "Can You Run It?" tot 1 GB minim, pls HELP. funditahappy

Răspuns Câştigător
| ZeroBLADE a răspuns:

Site-ul pe care te-ai uitat tu nu era bun.
Test Drive Unlimited este un joc foarte mare.

Minimum Requirements:
Procesor: Intel Core Duo (2.2 Ghz = 4.4 Ghz)
Ram: 2Gb

Deci, nu merge.
O zi buna!

1 răspuns:
| Acaikus a răspuns:

Pai daca sp ca iti cere 1 gb la ram inseamna ca nai alcv d ex placa video sau precesoru si daca ai verificat cu can you run it si a sp ca iti merge jocu inseamna ca are ceva jocu mult norocwinking