| LeeA123 a întrebat:

Am achizitionat un pc de pe Pc Garage, iar la acesta am primit bonus un joc, Rocket League. Unde pot activa codul? Am incercat pe Steam si pe Origin si nu mergre.Codul este pe certificatul de garantie si nu mi se mentioneaza unde il pot activa.Am incercat si pe pagina jocului dar nu pot.

Răspuns Câştigător
| XYZ02 a răspuns:

Si eu am primit la fel bonus Rocket League cu placa video, iar activarea se face in nVidia Experience.
https://www.geforce.com/redeem-instructions
Eu am cautat ceva codul pentru Rocket League petru ca nu mi-a spus nimeni ca o sa fie pe garantie.
Succes.

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

Activarea se face in NVidia Experience.