| DanielVălean a întrebat:

Vazusem pe G2A zilele astea diverse jocuri care sunt mult mai ieftine decat cele originale, sa zic asa. Adica Rocket League "original" costa 10 euro. Am gasit Rocket League cu 3 euro si ceva, dar care este disponibil doar in anumite tari (Moldova, Rusia, Ucraina...). Cum adica acel joc e disponibil doar in anumite zone? Daca imi da acel cd-key de activare al jocului nu-l pot activa pe Steam de-aici din Romania sau la ce se refera?

Răspuns Câştigător
| Ghitescu_Andrei_1997 a răspuns:

Probabil legislatia din Romania nu e de acord cu termenii si conditiile a G2A. Oricum probabil e o versiune diferita pe care nu merge multyplayer. Oricum, daca este asa iti recomand să il piratezi.