| DanaDaniela1983 a întrebat:

Bună seara, am cumparat fetei mele o consola Nintendo 2ds cu Mario Bros integrat iar de azi nu ii mai apare cand deschide consola. Cand intru la memorie sd ini spune ca nu este nici un software de vizualizat. Va rog daca ma puteti ajuta.
Va mulțumesc din suflet

Răspuns Câştigător
| Tranconoid a răspuns:

Se poate sa il fi sters din greseala. Din pacate daca s-a intamplat asta nu il poti recupera.

| DanaDaniela1983 explică (pentru Tranconoid):

Of,multumesc din suflet pentru raspuns. Atunci singura solutie este sa le cumpar jocuri aparte ca sa nu mai fie in memoria SD.

| Tranconoid a răspuns (pentru DanaDaniela1983):

Primesc si funda? happy