| SorescuIoana a întrebat:

Bună seara, am făcut greșeala de a da contul de la un joc unei "prietene" și mi l-a furat, schimbase e-mailul și parola, am reușit sa recuperez contul fiindcă eram conectată pe 2 telefoane cu contul respectiv... am schimbat înapoi e-mailul și parola, întrebarea mea este dacă mai este posibil sa se conecteze având în vedere ca s-a conectat de pe pc, nu de pe telefon...o deconectează de pe pc dacă am schimbat?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ti-ai schimbat parola si emailul, nu mai are cum sa mai intre pe contul tau
Si asta sa-ti fie invatare de minte pentru totdeauna sa nu mai dai parolele tale si accesul la conturile tale, nimanui, nu prietenilor, nici macar fratilor sau surorilor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cum e facut logarea la jocul ala.
in teorie odata ce ai schimbat datele de logare nu ar trebui sa mai mearga, dar totodata nu e o regula

| SorescuIoana explică (pentru suntserios):

Aparent tot poate sa intre pe cont

| Simpatic a răspuns:

Aceea nu este o prietena
2 la mana, numai da datele tale de autentificare de nicaieri numanui!
Daca ai schimbat datele de logare nu are cum sa se mai conecteze pentru ca nu este in posesia acelor informatii, si nu cred ca a ramas conectata permanent de atunci, e vorba de cookies, cand a inchis PC-ul s-a inchis sesiunea lor

| Bogdan0783 a răspuns:

Verifica in cont la dispozitive conectate si tot ce nu recunosti deconecteaza. Verificare in 2 pasi si in mod normal nu ar trebui sa mai apara probleme.

| Anna120220 a răspuns:

Buna!
Avand in vedere ca ai schimbat datele de logare, data viitoare cand o sa incerce sa se logheze nu o sa poata intra in contul tau si o s-o deconecteze, asa ca nu ai de ce sa iti faci griji, acum contul tau e in siguranta.
Ai grija pe viitor la asemenea persoane si nu uita ca sa iti activezi si autentificarea cu doi factori, unde poti, pentru o siguranta mai mare in cazuri neprevazute.

Sper ca te-am ajutat!

| SorescuIoana explică:

Pe jocu ala nu poți sa te autentifici cu 2 factori