| radu32 a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare daca se poate. Pot instala doua Windows 10 Pro x64 pe un pc x64, adica un dual boot? Cum creez partitii (la instalare?) care sunt pasii sa instalezi doua Windows 10 Pro pe un singur pc? Cum sa aleg care windows sa booteze? Am nevoie de ajutor... fiind un "noob" cum ar spune baiatul meu big grin E posibil asa ceva si daca da, cum? Va multumesc mult, o seara buna si multa sanatate! happy

1 răspuns:
| danbnz a răspuns:

Nu are sens sa instalezi 2 sisteme de operare identice pe acelasi pc.
Citeste asta:
Https://www.howtogeek.com/......-computer/