| confuza a întrebat:

Vreau sa-mi reinstalez windows 7, nu vreau sa creez alte partitii si la inceput ma intreaba ce tip de instalare vreau(upgrade sau custom) pe care o aleg? deci nu vreau decat sa formatez partitia C

2 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Iti poti incarca fisierele pe dropbox sau mediafire sa nu se stearga daca il formatezi,

| BLADE98 a răspuns:

Pui custom.Iar cind iti spune sa-ti alegi partitiile uitete unde ai mai putini GB si jos este dick setup apesi si pui format disk si dupa ce se formateaza apesi next