| cristian041997 a întrebat:

Am o problema, azi mi-am reinstalat windows-ul (windows 8.1). Toate bune si frumoase. Imi instalez programele de care am nevoie. Si dintr-o data se blocheaza pc-ul. Nu reusesc sa il fac deloc sa isi revina. Asa ca il opresc de la buton. Si cand il pornesc iar am surpriza ca nu mai porneste. Imi arata sa aleg de unde sa booteze si arata doar dvd-romul. Nu mai pot instala nici windows-ul. Nici daca din bios pun hdd pe care ii instalat windows-ul la primary boot nu poreste. Ce sa fac?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-o fi dus HDD-ul. Trebuie verificate mai intai legaturile (cablul de semnal si alimentarea).