| alex95ls a întrebat:

Am un Xbox 360 ( 60Gb ) Nu stiu daca este modat sau nu, si as vrea sa imi bag jocurile pe stick si sa le rulez pe xbox se poate? Daca da cum pot face asa ceva?
Daca se poate sa imi spuneti pas cu pas!

Dau funda, Multumesc!

1 răspuns:
| TraSneL a răspuns:

Daca nu este modat rgh nu ai cum sa faci asta,modarea rgh inseamna sa poti juca orice joc de pe un dispozitiv extern(hdd, stick) Xbox`ul meu este modat rgh si ma joc orice pe el, costul modarii depinde de persoana care o face, eu sunt super multumit. Daca il modezi rgh si te sfatuiesc sa faci asta, cauta-ma si te invat sa faci jocuri