| pittbull123 a întrebat:

-Buna TPU pot sa pun jocuri pe stick si dupa sa le pun pe xbox 360 nu stiu daca e modat sau daca nu e da sa zicem ca e modat merg jocurile de pe stick pe el dau funda

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. Daca nu ai conola modata poti sa incerci cum vrei tu, ca nu o sa reusesti.
2. Ca sa te poti juca jocuri de pe stick ai nevoie de modare rgh. Iar daca vrei sa te joci de pe dvd-uri, ai nevoie de modare lt+.

| vega358 a răspuns:

Daca e modat merge. eu am incercat

| N3gativ a răspuns:

Daca ii modat merge..fiindca si un prieten tot de pe stick isi pune jocurile.dar poti sa le pui pe dvd-uri sau un hard extern daca ai