| Danci_Cosmin_1998 a întrebat:

Ce jocuri (shooter) stiti ce se pot juca online fara a le cumpara?

Răspuns Câştigător
| MrKenzor a răspuns:

Salut!
Pai sunt destul de multe. Battlefield Play 4 Free, Counter-Strike 1.6, Team Fortress2 ( e pe steam gratis ), No More Room In Hell ( si asta e gratis pe steam )
Dar sa stii ca sunt foarte multe jocuri piratate. fil3list.ro si th3piratebay.com sunt printre primele site-uri de acest gen. * inlocuieste cifra "3" cu litera "e" *
Sper ca te-am ajutat big grin
Funda? ^^

1 răspuns:
| TheCostumeCat a răspuns:

FireFall Planet Side 2, dar mai bine http://mmohuts.com/games/shooter?o=6 alege ce iti place