| T3qUyLa a întrebat:

imi puteti spune si mie niste jocuri PC care se pot juca online in 2 sau mai multi jucatori, daca stiti ceva gen shooter cu misiuni sau ceva sport sau strategie orice. DAU FUNDA! MS

Răspuns Câştigător
| Noitrex a răspuns:

Samp 0.3c trebuie sa ai san andreas samp al intalezi an folderul cu jocul dai pe executabilul ala si acolo dai la internet si se ancarca sv as si de Romania dupa ce so ancarcat scrii la mode roma si ati apar toate sv de Romania uite aicia link de download dai ala unde scrie ''SA-MP 0.3c R3 Client Mirror by SA-MP Team''
http://www.sa-mp.com/download.php asta-i link vezi jocul trebuie instalat an folderul san andreas altfel nu-ti merge ai fain ca as muti jucatori poti sa vorebeti cu ei iei masini arme trebuie sa faci kills si *** multe. funda aaa da am uitat primauara trebuie sa dai la download din coltul din stanga si acolo cauti ala ce am pus an ghilimele

1 răspuns:
| 17RauL17 a răspuns:

Counter-Strike sau Age Of Empires 2 sau GTA San Andreas MP.