| Julia1188 a întrebat:

Buna seara! Este cineva aici care foloseste aplicatia Facebook Lite? Daca da, imi puteti spune daca voi puteti vedea povestile prietenilor? Mie, din aceasta seara imi apare un fond gri si nu pot vedea absolut nici un story. Am dezinstalat si reinstalat aplicatia si tot nu merge. Sunt curioasa daca la voi merge. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Salut. La mine se deschid.
Folosesc Facebook Lite v 243.008.115
Incearca o versiune anterioara sau sterge memoria cache din aplicatie.

1 răspuns:
| PesAdrianYT a răspuns:

Pai daca si prietenii tai au Facebook Lite atunci iti pot vedea povestile dar daca prietenii tai nu au Facebook lite nu pot vedea