| Oproiu_Mady_1994 a întrebat:

Buna ma puteti ajuta va rog prin imi spune si mie pentru ca am o mare problema cand intru pe contul meu de facebook nu imi mai apare absolut nici o postara a prietenilor desi am peste o mie de prieteni si nici o postare de la pagini, nimic doar alb,,, imi apare doar lista din dreapta cu prieteni online daca dau pe profilul meu sau la jocuri e normal si merge. vaaa rog din suflet sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| dulceatadefata10 a răspuns:

Pai ai incercat sa dai un restart sau daca nu merge sterge din prieteni.

| Oproiu_Mady_1994 explică (pentru dulceatadefata10):

Am dat si restart si am problema asta de 2 zilee crying(