| bia08 a întrebat:

nu-mi merge skype-ul, imi spune ca e indisponibil momentan, am dezinstalat si reinstalat din nou, aceeasi mesaj imi apare. Am win 7, avas e antivirusul instalat, ma poate ajita cineva.sad?

Răspuns Câştigător
| Cronki a răspuns:

Anumite aplicatii deja instalate cat si unele file existente (moarte) impiedica instalarea unor softuri!
Dezinstaleaza skype si instaleaza CCleaner (rulezi: Cleaner si Registry), apoi instalezi skype din nou!

| bia08 explică (pentru Cronki):

Multumesc, am reusit sa-l instalez din nou respectand indicatiile primte happy.

3 răspunsuri:
| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

Pe pagina principală a programului îți apare acest mesaj?! Dacă da, ai conexiune foarte proastă la internet sau n-aveai deloc atunci când încercai. Baftă! Dacă tot nu-ți merge anunță-mă.

| bia08 explică (pentru ๔єภเร1923๔єภเร):

Multumesc foarte frumos, intr-un final am reusit happy.