| N1GHTMAR3 a întrebat:

Buna seara, stiti niste jocuri pc online MMORPG, gen Shaiya. As vrea sa fie doar MMORPG sa aiba grafica de inalta calitate si caracteru sa ori arate, ori smecher. Va rog, dati exemple cu calitatile acestea, nu Mt sau altceva etc. Funda! =D

Răspuns Câştigător
| Syndre a răspuns:

Dacă te interesează calitatea grafică, Tera Rising clar merită încercat. Sincer e singurul MMORPG care chiar m-a captat și e și destul de popular. Cred că singurul punct slab e quest-urile, care sunt plictisitoare, dar în rest e superior majorității ca și grafică, PVP, PVE etc. E singurul joc de genul care-l mai joc, chiar dacă asta destul de rar.
Blade & Soul și Elder Scrolls Online au iarăși calitate grafică bună, dar mai mult despre ele nu știu să-ți spun. Distracție plăcută!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| N1GHTMAR3 explică:

Da' de ce se instaleaza asa greu Tera Rising, l-am lasat 5 ore si tot nu s-a instalat; nu s-a instalat deloc, nici 1 %. Ce are? sad

| FlorinIsc a răspuns:

League of Legends, Lineage 2