| N1GHTMAR3 a întrebat:

Ma ajutati sa gasesc niste jocuri pentru pc online MMORPG care sa aiba grafica de inalta calitate, sau sa arate smecher caracterele; dar sa fie destul de populate, sa si mearga site-ul jocului si intr-adevar si jocul.Nu dati exemplu Metin.Am jucat Vindictus, Tera, Shaiya. Fundaaaaaa! happy

Răspuns Câştigător
| Kyurha a răspuns:

Merge downloadat de pe site-ul lor oficial, jocul are versiunea in engleza built-in, dar fara o tastatura cu alfabetul korean cu care sa poti completa captcha la register n-o sa-ti poti face cont, asta-i problema majora.

Also, n-am idee de MK, am intrebat niste prieteni si nu au gasit nici ei.

13 răspunsuri:
| N1GHTMAR3 explică:

Inca astept raspunsuri cu exemple de MMORPG-uri. sad

| N1GHTMAR3 explică:

Pana la urma am ales swordsman.E fffff tare jocy'

| N1GHTMAR3 explică:

Pana la urma am ales swordsman.E ffff tare jocu'.

| Terminator97 a răspuns:

Tanki online e bun?

| N1GHTMAR3 explică (pentru Terminator97):

Vreau un joc MMORPG= fantasy, nu tancuri.

| Ehe12 a răspuns:

Ba sincer mmorpg-uri faine is : Nostale(nu arata cine stie ce da mie imi place), 4 story ( e super, caractere super), WoW Freakz(super, un pic greu), MWO(tare, usor, caractere faine)

| Kyurha a răspuns:

Din pacate, in ultima vreme nu prea mai sunt atat de multe MMORPG-uri de calitate prin Europa. Unele dintre cele mai bune le-ai mentionat deja, alea fiind, din punctul meu de vedere, Vindictus si TERA; Alt joc pe care l-ai putea incerca ar fi Aion. Incearca sa cauti si pe

https://www.youtube.com/user/SteparuTV

, un channel de youtube care promoveaza jocuri nou aparute, updates din profilul jocurilor online etc.

| N1GHTMAR3 explică (pentru Kyurha):

Eu cred ca nu este joc MMORPG pe care nu l-am jucat.Am jucat si Aion, si toate MMORPG-urile de la siteul asta

http://www.arcgames.com/en/games/

Am pus link-ul ca sa nu scriu doar Arc, si sa va ganditi la cine stie ce.
Daca ai putea sa imi gasesti un site de unde sa descarc Mortal Combat original pe gratis, sau sa imi dai link-urile de unde pot sa downloadez Black Desert, si unde pot sa ma inregitrez.Ti-as fi profund indatorat daca mai ajuta! :)

| N1GHTMAR3 explică (pentru Kyurha):

Astept si alte raspunsuri.

| Kyurha a răspuns (pentru N1GHTMAR3):

Merge downloadat de pe site-ul lor oficial, jocul are versiunea in engleza built-in, dar fara o tastatura cu alfabetul korean cu care sa poti completa captcha la register n-o sa-ti poti face cont, asta-i problema majora.

Also, n-am idee de MK, am intrebat niste prieteni si nu au gasit nici ei.