| FlorinBuffon a întrebat:

Buna seara TPU. As dori sa-mi dati idei de niste jocuri pe care sa le pot juca...nu conteaza genul. Pana acum am jucat Crysis 2, League of Legends, toate Assassin's Creed, NFS-uri, FIFA, WoW. Pt cele mai bune idei funda happy

Răspuns Câştigător
| gabiforstory a răspuns:

4story,e asa si asa, counter-strike 1.6 un joc foarte foarte reusit cu impuscaturi! Si metin2(ai grija, creeaza dependenta) BAFTA! FUNDA sad?

2 răspunsuri:
| FlorinBuffon explică (pentru gabiforstory):

Am jucat si counter strike 1.6 si metin 2. Alte idei?big grin chiar nu conteaza genul

| Mediocrul a răspuns:

Minecraft de ex