| Daryuscool a întrebat:

vreau nume de jocuri pc bune si foarte bune, cele mai bune jocuri pe care leati jucat voi, in afara de assassin's creed 3 need for speed most wanted 2012, crysis 2, 3, call of duty modern warfare 3, black ops 2, fifa 2013, 2012, euro truck 1, 2, scania truck. Va rog ajutati-ma ca sunt in colaps de jocuri.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai battlefield 3 battlefield 4 va aparea gta iv dirt 3 hitamn absoluton, cs go need for speed the run

| xLoLiCk a răspuns:

Rage,Mafia 2, L.A. Noire, Spec Ops:The Line, Dark Souls, The Witcher, Darksiders