| xVLDx a întrebat:

Am pus aceasta intrebare de N ori si vad ca nimeni nu mi-a rapsuns pana acum. Se scuza categoria, dar aici poate imi rapsunde cineva. Va rog ajutor. big grin

De cateva saptamani m-am reapucat de Fifa 07 si am descarcat programul GameRanger, ca sa pot juca online. Ehh, problema nu ar fi asta, dar cand joc online, cu unii player imi merge la perfectie (fara lag), iar cu altii... am un lag de ma doare capul. Ironia sortii era ca meciurile acelea le pierdeam, iar eu le spuneam respectivilor de ce m-au batut, iar ei imi recomandau un pc nou. Cel mai tare ma doare chestia ca e pe acest laptop am jucat jocuri ca: PES 13, 12, 11, 10 etc., League Of Legends, World of Tanks, jocuri care au o grafica foarte buna, spre deosebire de Fifa 07. Vreau sa-mi spuneti ce ar trebui sa downloadez, ce Net Framework, DirectX etc, pentru a nu a mai avea lag. Va rog din suflet, dati-mi niste idei, va rog, dau funda cu tot dragul. puppy dog eyes Ajutoooor! De specificat ca am Windows XP, HD de 500 GM si RAM de 4 GB, din cate imi aduc aminte. De placa video habar nu am, dar stiu ca are pana-n 1 GM. Va rog, ajutati-ma! big grin

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SisMusic a răspuns:

Se poate ca jocul sa fie incomplet sau sa aiba un virus sau pur si simplu sa nu fie completa iti sugerez sa descarci din alta parte jucul sau eventual sa cumperi unul original!

| Silviu_Razvan_1998 a răspuns:

Ai cumva steam sau l-ai crack-uit?

| xVLDx explică (pentru Silviu_Razvan_1998):

Frate, eu unu nu am mai pomenit Fifa 07 cu steam. Logic la l-am crack-uit.

| Silviu_Razvan_1998 a răspuns (pentru xVLDx):

Ma rog nu steam... daca e crack-uit atunci e vorba de netul celui cu care joci. Succes!