| Wolfington a întrebat:

Buna seara TPU!
As vrea sa-mi cumpar acest PC, dar cateva persoane mi-au spus ca "nu se merita" sau "din banii aceia iti poti procura un PC mai performant"...
http://www.altex.ro/......ite-crisis
Eu cred ca e destul de bun, adica l-am verificat pe Game-Debate si pot sa rulez orice joc, macar Low-Medium 1080p...

Si mai am o intrebare, as dori sa-i mai adaug inca 4 GB, sa aiba in total 8, cum fac?
Trebuie sa dau comanda eu separat sau mi-o fac ei, si platesc la livrare?

Multumesc, si astept raspunsuri de la toti membrii, fiecare conteaza...

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Nu te lua dupa GameDebate cel mai retard site ever cand vine vorba de Can i Run it. tongue

PC e bun, chiar sunt surprins. (nu e o racheta cine stie ce de gaming, dar e bun si pentru ani astia) Daca vrei inca 4GB ram, poti sa cumperi inca o placuta de 4GB ram, daca placa de baza are mai mult de 2 sloturi pentru memorii ram. Daca are doar 2 sloturi pentru memoria ram, trebuie sa cumperi separat alta memorie ram de 8GB.